אנשים הולכים

דאגה אחת פחות

‫לראשונה בישראל, השכרת מוצרי חשמל גדולים: השכרת מקררים, השכרת מכונות כביסה והשכרת מייבשי כביסה במחירים נוחים לכל כיס ולכל תקופת זמן החל מחודשיים.‬

055-6664877

הזמן עכשיו

יתרונות השכרת מוצרי חשמל

סטודנטים וצעירים שמחפשים דירה בשכירות, יעדיפו לרוב לשכור דירה אשר נמצאים בה מוצרי החשמל ההכרחיים למחייה. אין ספק שמוצרי חשמל חשובים, כגון מקרר אישי או מקרר משפחתי (במידה ומדובר במשפחה של יותר משתי נפשות) הוא הכרח בכל בית. מעבר לכך, מוצרי חשמל כמו מכונת כביסה או מייבש כביסה מקלים על המשתמשים בהם וחוסכים להם זמן רב בחיפוש אחר שירותים אלו מחוץ לבית. פעמים רבות מוצאים עצמם סטודנטים נשארים בדירתם יותר משבועיים בלי לחזור לחופשה בבית ההורים, בעיקר בתקופות מבחנים. לשם כך, יש להם צורך בשימוש במכונת כביסה למשל. בנוסף, בחיפוש אחר דירה להשכרה, לא תמיד ימצאו מקרר קיים שבעל הדירה משאיר, מה שייאלץ אותם לקנות מקרר.

הגישה לגבי השכרת מוצרי חשמל צריכה להשתנות. במקום שיתעורר פחד, שמא המכשירים המושכרים הם לא באמת שלהם, רצוי להסתכל על היתרונות הגדולים של השכרת מוצרי חשמל על פני קנייתם. ראשית, החיסכון הכספי של השכרת מוצרי חשמל הוא רב יותר מהסיבה הפשוטה שקנייה של מוצרי חשמל כמו מקרר היא הרבה יותר גבוהה. בנוסף, לכל קנייה של מוצר חשמלי מתלווה גם תשלום על ההובלה שלו.

בהשכרת מוצרי חשמל, כמו גם השכרת מקררים או השכרת מייבשי כביסה נחסכות עלויות ההובלה הגדולות ויותר מכך, נחסך החיפוש אחר מקרר או מכונת כביסה חדשה שעלויותיהם גבוהות והחיפוש אחר מוצר טוב דורש זמן. לגבי קניית מוצרי חשמל מיד שנייה, ישנה בעייתיות משום שאורך חיי המוצר אינו ידוע ופעמים רבות הוא נוטה להתקלקל מוקדם מהצפוי. בהשכרת מוצר חשמלי, אין צורך לרכוש מוצר חדש ברגע שהוא מתקלקל מכל סיבה שהיא. חברת ההשכרה תחליף אותו, ממש כפי שבעל דירה אחראי לתיקון בעיות שונות שמתרחשות בדירה ששכרתם.

סטודנטים וצעירים שעוברים לגור בדירות עם שותפים, אינם צריכים לחוש כבולים בגלל קנייה של מוצר חשמלי כלשהו ויכולים לפנות את הדירה מוקדם מהצפוי במידה והיא אינה מתאימה להם מכל סיבה שהיא. החזרת מוצר חשמלי שהושכר היא נטולת דאגות או חששות מהעתיד לבוא.

חזרה לדף כתבות