אנשים הולכים

דאגה אחת פחות

‫לראשונה בישראל, השכרת מוצרי חשמל גדולים: השכרת מקררים, השכרת מכונות כביסה והשכרת מייבשי כביסה במחירים נוחים לכל כיס ולכל תקופת זמן החל מחודשיים.‬

055-6664877

הזמן עכשיו

מעבר דירה והקושי בקניית מוצרי חשמל

בארץ תרבות השכרת מוצרי חשמל אינה מפותחת והמודעות לכך פחותה. אנשים רבים יעדיפו לקנות מוצרי חשמל חדשים או לרכוש מוצרי חשמל מיד שנייה, הרבה לפני שקילת השכרת מוצרי חשמל. האוכלוסייה שזקוקה יותר מכל למוצרי חשמל היא שוכרי דירות שיהיו לרוב צעירים או סטודנטים ששוכרים דירות לתקופות של שנים בודדות. בכל מעבר דירה שיעשו בשנים הללו הם עשויים להיתקל בקושי הגדול מכולם והוא הבדיקה האם המוצר החשמלי קיים בדירה אותה הם מעוניינים לשכור. גם אם הגיעו לדירה שבה קיים המוצר החשמלי שלו הם זקוקים, הם צריכים תמיד לקחת בחשבון שייתכן ולא יחדשו את חוזה השכירות בשנה שלאחר מכן ולהתמודד שוב עם חיפוש דירה שבה יהיו מוצרי חשמל לנוחיותם. במידה ולא ימצאו דירה כזו הם ייאלצו להמשיך לחפש דירות מתאימות עד שבלית ברירה יקנו בסופו של דבר מוצר חשמלי חדש או ישכירו מיד שנייה.

מחירי השוק היום של מוצרים חשמליים גדולים כמו מקרר או מכונת כביסה עולים אלפי שקלים וגם אם רכשתם מוצר מיד שנייה, המחיר עשוי להיות גבוה. במידה וסטודנטים רוכשים מוצר חשמלי יחד עם שותפיהם לדירה, הם צריכים לקחת בחשבון שבבוא היום, אם יעזבו את הדירה, יהיה עליהם לשאת ולתת עם השותף שלהם על המכשיר החשמלי וזה עשוי להוביל במקרים מסוימים לסכסוך (במידה והשותף לא מסכים למסור את המכשיר לידיהם וכדומה). כדי להימנע ממצבים עתידיים אלו, השכרת מכשיר חשמלי נשמעת כפתרון הקל והנוח ביותר.
ישנים מקרים בהם בעלי משפחות שוכרים דירה למספר חודשים עד קבלת המפתחות לדירה שרכשו, וזאת לתקופה של מספר חודשים (עקב פינוי דירתם הישנה שמכרו מוקדם מהצפוי). במקרה כזה מיותר לקנות מקרר חדש וניתן לבצע השכרת מקרר בדיוק לתקופה שבה ישהו בדירה השכורה, עד המעבר לדירה החדשה שקנו. חברת אלקטרוליס בע"מ מציעה זאת כפתרון זול, משמעותי ונוח לכל הדעות!

חזרה לדף כתבות