אנשים הולכים

דאגה אחת פחות

‫לראשונה בישראל, השכרת מוצרי חשמל גדולים: השכרת מקררים, השכרת מכונות כביסה והשכרת מייבשי כביסה במחירים נוחים לכל כיס ולכל תקופת זמן החל מחודשיים.‬

055-6664877

הזמן עכשיו

השכרת מייבש כביסה

סטודנטים או צעירים רבים שמשכירים דירה דואגים שהמיקום שלה יהיה מרכזי, שמגוון רחב של מקומות בילוי יהיה בהישג יד ובעיקר, שהדירה תהיה קרובה למקום הלימודים הקרוב. על דבר אחד לא תמיד חושבים אלו ששוכרים דירה – עד כמה היא מוארת ו/או איפה יתלו את הכביסה.
ישנם סטודנטים שמשכירים דירה וברשותם מכונת כביסה, מה שחוסך להם את הריצה השבועית אל המכבסה הקרובה לדירתם או לחלופין, אופציה פחות נוחה, לכבס אצל ההורים שלא תמיד גרים קרוב, לפעמים אפילו בעיר אחרת.

אך גם אם יש ברשותם מכונה, עדיין צריך לייבש את הכביסה מה שיכול להיות מאוד בעייתי בעיקר בחורף (כן, גם בחורף של ישראל) אפילו אם יש מקום לתלייה.

לפני שמשכירים דירה חשוב לוודא מה רמת התאורה הטבעית בתוכה ובעיקר, האם יש מרפסת שמש או מקום לתליית הכביסה. במידה ואין ברשות השוכרים מקור אור שייבש את הכביסה או גרוע מזה, מקום לתליית הכביסה בחוץ, חלקם יסתפקו בתליית הכביסה על מתקן מיוחד שניתן להציב בתוך הבית. מדובר בפתרון פשוט, אך לא אידיאלי. מתקן לתליית כביסה שמוצב בתוך הבית תופס מקום רב ואינו חיוני כמו מכשירים אחרים כגון מקרר אישי או מייבש כביסה. מעבר לכך, בימות החורף נוצרת בעיה כפולה משום שלכביסה לוקח זמן רב להתייבש והיא אף יוצרת רטיבות ולחות לא נעימה בתוך הדירה ובדרך כלל עוד לפני שהכביסה מתייבשת, כבר נדבקים בה ריחות של בישולים או גרוע מכך של סיגריות.
הפתרון המושלם הוא רכישת מייבש כביסה והצבתו ליד או מעל למכונת הכביסה. הבעייתיות ברכישה של מייבש כביסה היא המחיר שלו והעובדה שאין צורך להשתמש בו בתקופות הקיץ החמות בארץ. במידה ואתם סטודנטים או צעירים שמשכירים דירה לתקופה מוגבלת, מדובר בהוצאה יקרה בשביל מכשיר שיעשה עבורכם את העבודה רק בתקופה מסוימת. אולם, השכרת מייבש כביסה תפתור לכם את כל הבעיות. תוכלו לקבוע את תקופת הזמן שתרצו שיהיה בידכם ואף להשכירו לחודשים הספורים של החורף הישראלי. במידה וגם מכונת כביסה אין ברשותכם, השכרת מכונת כביסה לצד השכרת מייבש כביסה היא פתרון מושלם.
לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת אלקטרוליס בע"מ המציעה שרות חדשני של השכרה חודשית, לתקופת זמן לפי רצונכם. אלקטרוליס מציעה השכרה של מייבשי כביסה כמו גם מוצרי חשמל נוספים. אם תבחרו בהשכרה על פני קנייה תימנעו מהוצאה גדולה, לא תסגרו לעצמכם את מסגרת האשראי ואולי אפילו חשוב מכך (וזה מתייחס בייחוד אליכם – השוקלים לרכוש מכונה משומשת), תזכו לשקט – שקט כי לא תהיו מוטרדים בכל הקשור לתיקונים (חברת אלקטרוליס מעניקה אחריות מלאה לתיקונים ללא השתתפות עצמית) ושקט לגבי הובלה עתידית של המוצרים במעבר דירה.

חזרה לדף כתבות