אנשים הולכים

דאגה אחת פחות

‫לראשונה בישראל, השכרת מוצרי חשמל גדולים: השכרת מקררים, השכרת מכונות כביסה והשכרת מייבשי כביסה במחירים נוחים לכל כיס ולכל תקופת זמן החל מחודשיים.‬

055-6664877

הזמן עכשיו

השכרת מקררים

צעירים וסטודנטים רבים מתלבטים אם להשכיר מקרר או לקנות – חדש או יד שנייה.  בארץ ובעולם כולו קיימים שני סוגים עיקריים של מקררים. הראשון, הוא מקרר משפחתי גדול בעל נפח גדול המאפשר לאחסן בתוכו מוצרי מזון רבים. המקרר נועד לקיים משפחה של מספר נפשות והוא תופס שטח רב במיקומו במטבח. השני, הוא מקרר אישי – בעל נפח קטן יותר מנפחו של המקרר המשפחתי ונועד לאחסון מוצרי מזון מעטים. מקרר מסוג זה מתאים לרוב לאנשים שחיים לבד או בזוג, שהם לרוב אוכלוסיית הצעירים או הסטודנטים. מקרר אישי זול הרבה יותר לקנייה והובלה מבחינת גודלו ומשקלו, ובין היתר גם בצריכת החשמל שלו, מה שמאפשר חיסכון בהוצאות. במקרים שבהם חיים צעירים או סטודנטים בשותפות מומלץ כי יהיה בידיהם מקרר בגודל משפחתי על מנת שלכולם יהיה מספיק מקום לאחסן את המצרכים שרכשו.

לצעירים וסטודנטים ובעיקר לאלו הגרים בשותפות אשר אין בדירה שהשכירו מקרר, האפשרות להשכרת מקרר היא האידיאלית והטובה ביותר. מתוך צורך זה הוקמה חברת אלקטרוליס, המציעה שרות חדשני וייחודי בישראל – השכרת מוצרי חשמל על בסיס חודשי וללא כל התחייבות. השכרת מקרר מאפשרת לסטודנטים השוכרים דירה במשותף לדוגמא לקבל שרות נוח וזמין (הכולל אחריות מלאה לתיקונים) ולהתחלק בעלות השכרת מקרר בדיוק כמו החלוקה בחשבונות אחרים כמו ארנונה או חשמל. בבחירה להשכיר מקרר ביחד, שותפים לדירה אינם צריכים להרגיש מחויבים בהחזקת המקרר לתקופה בלתי מוגבלת. הם יכולים להחליט כי הם מפסיקים לשכור אותו יחד מתי שירצו. כך הם חוסכים לעצמם קנייה של מוצר חשמלי, מה שעלול להוביל לויכוח על החזר כספי במידה ואחד מן השותפים עוזב.
עוד יתרון בהשכרת מקרר הוא במקרים שבהם אחד מן השותפים לא מעוניין בקניית מקרר חדש או מקרר מיד שנייה. בידי השותף קיימת האופציה לבצע השכרת מקרר אישי בעל נפח קטן שיוצב בחדרו. הוא לא יהיה מחויב לשלם סכום כסף גבוה עבור רכישת מקרר ויהיה אדון חופשי לעצמו בכל הנוגע לשימוש במקרר.
חברת אלקטרוליס בע"מ מאפשרת השכרת מקרר אישי (ומשפחתי) במחירים נוחים וזולים לכל דורש אשר אינם תופסים את מסגרת האשראי. לא רק השכרת מקררים מתאפשרת באמצעות החברה שלנו, אלא גם השכרת מוצרי חשמל נוספים, כגון מכונת כביסה ומייבש כביסה. תוכלו להחליט מה לשכור ולכמה זמן – בחרו את המסלול הנכון בשבילכם!

חזרה לדף כתבות